Klima Parfümü Lykia (449.07.09.07.001)

Marka : Lykia
Fiyat : ₺12,50(KDV Dahil)
₺2,22 'den başlayan taksitlerle

Klimanızın kapasitesine bağlı olarak 6- 8 hafta arasındadır.

LYKİA KLİMA PARFÜMÜ

Bakteri ve mikropları yok eder, Solunumu rahatlatır, Grip vb bulaşıcı hastalıklarda koruma sağlar, Kapalı alanlarda havanızı tazeler, Havanızı hoş bir parfüm kokusu sarar, Daha temiz ve daha sağlıklı bir hava teneffüs edersiniz. Haftalarca ferah, temiz ve sağlıklı hava teneffüs edeceksiniz. 

Dünya'da ve Türkiye'de ilk kez uygulanmış ve patentle koruma altına alınmış özel bir çalışmadır.Her marka ve her model klima, fan coil ve havalandırma cihazlarında güvenle kullanabilirsiniz. Etkilediği bölgede antibakteriyel özelliği ile soluduğunuz havayı bakterilerden arındırma özelliğine sahiptir. Mekanlarınıza hem hoş bir koku kazandırır hem de mikroplardan korur. 

Klimanızın görünümü ile bir bütünlük arzederek mekanlarınızda şık görünüm oluşturacak şekilde dizayn edilmiştir.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Klima parfümü, minyatür bir klima iç ünitesi görünümündedir. Klima parfümünüzü monte etmek için klimanızın şartlandırıcı kapağında bulunan iki klipsle birlikte tutturmanız yeterli olacaktır.

 

KULLANIM SÜRESİ

Klimanızın kapasitesine bağlı olarak 6- 8 hafta arasındadır. Parfüm kokusu azaldığında veya bittiğinde klima parfümünüzü yenisi ile değiştirmeniz tekrar ferah ve sağlıklı bir havaya kavuşmanızı sağlar.

 

LYKIA İÇERİK

Esans (okyanus) kokusu ile ortamlarda ferahlığın tadını çıkarın. Klimanızın görünümü ile bir bütünlük arzederek mekanlarınızda şık görünüm oluşturacak şekilde dizayn edilmiştir.